Hakkımızda

Değerli Get-ITLabs okuyucusu,

Bu blog sayfası iki amaca hizmet etmektedir;

İlk Amacımız,

Get-ITLabs sayfalarında, bilişim dünyasına yön veren bir çok uygulamanın nasıl, nerede ve ne zaman kullanılacağını bulabileceğiniz teknik makaleler bulacaksınız. Bu makaleleri düz bir yazı formatın da değilde, günlük hayatta uygulanabilirliğini gösteren LAB. örnekleri ile görebileceksiniz. LAB örnekleri ile yaratılmış bu makaleler özellikle Active Directory, Hyper-V, SharePoint, Exchange Server, Vmware Esxi ve Cisco uygulamaları kapsamaktadır.

İkinci Amacımız,

Blog sayfasının IPUCU bölümünde bizim Not Defterimize ulaşabileceksiniz. Bunun anlamı karşılaştığımız her türlü problemi ve çözümü küçük ve anlaşılır notlar şeklinde bulabileceksiniz.

Get-itLabs kesinlikle ücretsiz ve kar amacı gütmeyen bir blog uygulamasıdır. Bundan dolayı maddi anlamda kazanç veya fayda sağlayan kurum, kuruluş ve kişiler ile ilgimiz yoktur ve danışmanlık adı altında ücretli bir hizmet sunmuyoruz. Fakat bilgi sahibi olduğumuz konularda size gönüllü olarak yardımcı olmaya hazırız, çünkü bilginin paylaştıkça çoğalacağı inancındayız.

Son olarak teknik makalelerde yer alan uygulamaları kendi sistemlerinizde uygulamadan önce mutlaka yedek alınız. Bildiğiniz gibi, Bilişim Dünyası o kadar büyüktür ki, makaledeki durum ile sizin durumuz farklı olabilir. Aklınıza takılan veya yanlış olduğunu düşündüğünüz durumlarda lütfen yorum yoluyla yada iletişim adresinden bizimle irtibata geçiniz. Çünkü gerçek doğrular ancak tartışılarak ve araştırılarak bulunur.

Hakkimizda

5 thoughts on “Hakkımızda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir