Ucertify CEHv10 Çalışma Rehberi /Study Guide

Merhabalar,

CEHv10 sertifikası almak için nereden başlamalıyım diyenler için denemesini yaptığım bir web sitesi hakkında bilgilendirme yapmak istedim.

For those who say where should I start to get the CEHv10 certificate, I wanted to inform you about a website I was experimenting with.

Web Sitesi: https://www.ucertify.com/exams/EC-Council/CEH-v10.html

Site, CEHv10 sertifikası almak için ön gereksinimlerin neler olduğunu (Temel Network Bilgisi, OSI Katmanları, Temel protokoller vb.) belirterek size bir ön test uyguluyor.

The site gives you a pre-test by stating what are the prerequisites (Basic Network Information, OSI Layers, Basic protocols etc.) to get CEHv10 certification.

Test sonucuna göre hangi konulara daha çok önem vermeniz gerektiğini içeren detaylı bir rapor sunuyor.

It offers a detailed report which includes which topics you should pay more attention to based on the test result.

Bölümler ve dersler başlığında bir zaafiyet bulmak ve bu zaafiyeti kullanmak için gereken teorik bilgileri, kullanılan yazılımsal ve donanımsal araçları belirterek sizi yönlendiriyor. Ayrıca ünite içerisinde ve sonunda quiz, flash kart ve ünite sonu testi ile konuyu pekiştirebiliyorsunuz.

It guides you by providing the theoretical information, software and hardware tools used to find and use a weakness in the chapters and lessons section. You can also reinforce the subject with knowledge checks inside the unit and quiz, flash card and end-of-unit test at the end of unit.

En güzel kısmı ise teorik bilgileri sanal makineler aracılığı ile sağlanan lab ortamında uygulayabilmek.

The best part is to apply theoretical knowledge in a lab environment provided by virtual machines.

Tüm çalışmaları tamamladıktan sonra sınava hazırlık seviyenizi ölçmek ve son durumunuzu tespit etmek amacıyla kurs sonu sınavını uygulayarak CEHv10 sertifika sınavına hazır hale gelebilirsiniz. Uzaktan eğitimle geçirdiğimiz bu günlerde faydalı olabilir.

After completing all the studies, you can get ready for the CEHv10 certification exam by applying the end of course exam to measure your exam preparation level and determine your final status. It can be beneficial in these days we spend with distance education.

Umarım faydalı olmuştur.

I hope it was useful.

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir